Portal EGPP

Kortak

Fajna jest to, że można doradzić się również ekspertów, poprosić o pomoc :) Wielokrotnie zdarzyła mi się sytuacja, że ktoś coś źle wypełnił nie wiedziałem jak to "uratować" albo przyszła do mojej firmy zła faktura- egpp.pl zawsze pomogło :)
Darek

Czy mamy tutaj użytkowników którzy mogą wypowiedzieć swoje opinie o egpp.pl na forum jeśli korzystają już z portalu od dłuższego czasu :)?
Jestem ciekawy zawartością portalu, okresem próbnym, jaka jest faktura egpp.pl za roczny dostęp itp itd :)
Z góry będę wdzięczny za odpowiedzi :)
???

To jest bardziej portal dla pracodawcy czy również pracowników ?
Ekoki90

W sumie niby bardziej chyba do pracodawców, ale w sumie na oba tematy znajdziesz artykuły :)
got

Każdy pracodawca musi znać prawa pracowników :) inaczej nie stworzy zespołu oraz wiernych i zadowolonych pracowników
meri

Dokładnie- dobrze powiedziane :D
uwaga

proponuje uwazac. chcieli mnie naciagnac po okresie probnym automatycznie przedluza sie konto na 70 zl/mc
Uwaga 1

Po okresie próbnym przy faktura za korzystanie z serwisu na ponad 1700 zl
Henryk

Witam, też mam problem z portalem egpp! Zaproponowali mi bezpłatny dostęp do swojego portalu na okres 14 dni. Portal oraz jego zawartość nie była dla mnie w niczym pomocna. Niestety nie dopilnowałem sprawę odpowiednio (natłok obowiązków) i zagapiłem termin odstąpienia od umowy. Byłem przekonany że konsultant będzie ponowie się kontaktował w celu potwierdzenia zamówienia co wynikało z rozmowy. Niestety jak później się okazało chodziło jedynie o kontakt mailowy. Owszem, dostałem przypomnienie, drogą mailową ale niestety przegapiłem go. Szukałem porozumienia z portalem niestety bezskutecznie. Proponowałem rozliczyć pierwszy miesiąc umowy w zamian za rezygnację, ale to nic dało. Argumentem egpp było że umowy są zawierane na okres 1 roku i nie ma możliwości miesięcznego rozliczenia.
Czy ktoś ma pomysł jak z nim postępować? Bardzo proszę o informacje czy ktoś miał podobny problem. Z góry dziękuje za odpowiedż
Henryk

uwaga pisze:
16 cze 2020, 14:57
proponuje uwazac. chcieli mnie naciagnac po okresie probnym automatycznie przedluza sie konto na 70 zl/mc
Też mam problem z portalem egpp! Zaproponowałem im rozliczyć pierwszy miesiąc umowy w zamian za rezygnację, ale to nic dało. Argumentem egpp było że umowy są zawierane na okres 1 roku i nie ma możliwości miesięcznego rozliczenia.
Czy Panu proponowali miesięczne rozliczenie?
ODPOWIEDZ