Egpp.pl serwis informacyjny dla kadr - dobry

Gość

oby były trudno dostępne, albo bardzo drogie :P lepiej tego nie brać, bo sobie człowiek jeszcze krzywdy narobi.. żadnych testów przesiewowych, ani szczepionek!
HEHeszk

Antyszczepionkowcy za 3..2..1 :D
Zapytanie

a która szczepionka tarfi do nas? Bo rozumiem, że już jest. z Rosji USA Anglii
Thomas

a kto to wie skąd.. właśnie chodzi o to, że tego nikt nam nie powie. To potężne interesy, nigdy się nie dowiemy, nawet jak będzie napisane na buteleczce! 8-)
hel

no właśnie.... ja tam od Rosji nie chce :D, Teraz jak Trump przegrał to Polska chyba tak dobrze nie bedzie z USA, więc kto to wie :D :D :D
Karol

ja bym z Chin raczej nie chciał.. :D :D z Rosji można brać, oni tam przynajmniej tyle dziadostwa sztucznego nie dadzą, tylko same wirusy, więc bezpieczniej :D A Trump musi odejść, więc nie wiadomo jak teraz będzie z tymi planami zbrojeniowymi, które u nas zaczeli z Dudą??
No ciekawe jak to teraz będzie..
komentarz

e tam plany zbrojeniowe.. zajmijmy się lepiej tym co teraz, a nie tam Trump. Gorzej z nami przedsiębiorcami, nie będziemy się przejmować amerykanami, jak mamy swoje problemy
opinia egpp

Opinie o firmie business management kraków mam bardzo pozytywną. zanim sobie to wykupiłem czytałem opinie w różnych miejscach o tej firmie i dlatego wziąłęm, ponieważ ludzie sobie to chwalili. Faktycznie za niewielką opłatę ma się bardzo fajne narzędzie do pracy, z wieloma funkcjami. Najlepsze jest chyba jednak doradztwo, bo na to zawsze najwięcej wydawałem pieniędzy, teraz mam to w pakiecie z innymi funkcjami, które też pewnie wcześniej czy później mi się przydadzą :D :D
Mok

Ja korzystam z usług firmy Business Management. Covid 19, ZUS i prawo pracy, to kategorie z których najcześciej korzystam.
Polecam serdecznie Business Management. Prawo pracy jest dla mnie teraz znacznie lepiej zrozumiałe :P
ODPOWIEDZ