Re: opinie serwis informacyjny polskiego prawa

waldi

chyba coś z branży budowlanej, z tego co słyszałem. Muszę sprawdzić :shock:
Marty

jest rodo, przeciw pożarowe, prawo pracy, co tam jeszcze więcej to nie pamiętam, ale chyba cos tam jeszcze więcej mają, bo tyle to byłoby chyba za mało. Trzeba poszukać dokładnie, a jak nie to przecież można zapytać bezpośrednio u nich :D
Gość

dobra dobra dzieki za pomoc :D
Ledcki

o, fajne, jak nie trzeba dodatkowo płacić, tylko wszystko w tym pakiecie, no to super. To ja to sobie chętnie wezmę, bo mam całą brygadę do przeszkolenia .
Krezus

ja mam nawet dwie brygady, bo może mi się uda tez przeszkolić pracowników w firmie żony?? da się tak? :roll: trochę mi głupio tak się pytać, ale wolałbym nie kupować dwóch abonamentów, bo tylko na te szkolenia głownie chciałbym. Resztę i tak wykorzystuje dla obu firm, bo jak sę naczytam różnych wiadomości, to później mogę przed żoną zabłysnąć :D
sipp opinia

możesz przeszkolić chyba kogo chcesz, jak masz abonament. Nikt w to nie wnika raczej, czy to są twoi pracownicy, czy nie twoi. Szkol się, czytaj i rób wrażenie na żonie. O Sipp komentarze są różne, ale ja należę do tych bardzo zadowolonych klientów :)
sipp forum

widziałem forum serwis informacyjny polskiego prawa i czytałem opinie na temat tej firmy. widzę, że jest sporo ludzi zadowolonych z tej obsługi, tak, że uwazam, że dobrze, że takie portale doradcze istnieją. Nie trzeba z każdym pytaniem iść do prawnika, można to załatwić też on line, tym bardziej, że eksperci widzę każdą odpowiedź przygotowują, sprawdzają rozwiązania, zanim udzielą jakiejś odpowiedzi. więc myślę, że jak najbardziej taka usługa jest na czasie.
Gość

polecam firmę, wiele razy mi pomogli :)
można poczytać na sipp opinie klientów
https://sipp-krakow.pl/sipp-opinie/
Gość

Aktywacja testu przyszła mi na skrzynkę, bo nawet zapomniałem, że aktywowałem. Na szczęście mailem mi to przyszło, bo bym nawet nie wiedział, że mam taką fajną rzecz. Z tego co widziałem są i prawnicy i księgowi chyba i jeszcze z jakiejś innej branży, ale już dokładnie nie pamiętam. W każdym razie, jak już mam to będę używał.
ODPOWIEDZ