Portal księgowy

Migra

w sensie indywidaulnie zadajemy pytania prawnikom?
Karol

Dokładnie, zadajesz pytanie dotyczące konkretnej sprawy jaką masz, no i masz w ciągu chyba jakoś dwóch dni wyczerpującą odpowiedź, tak, że jest całkiem fajne to..
Adrian

dość atrakcyjnie to wygląda , jeśli faktycznie prowadzą sprawę
Jogin

jest to ok opcja. Ja coś tam już z nimi kiedyś konsultowałem, całkiem fajnie mi poradzili, bo pamiętam, że zrobiłem jak radzili i to całkiem dobrze później się potoczyło. Jak będę miał jakiś problem w przyszłości, to od razu uderzam do egpp.pl. Opinie prawników są zawsze trafne!
Milik

fajne fajne przyznaje przyznaje
Nikoś

rzeczywiście, jeśli tak to można spróbować jeśli tak to wygląda
Marcyś

można generalnie. Z tego co widzę, to mają dwa tygodnie bez żadnych opłat, więc można sobie przeglądnąć. kupić, nie kupić, jak to stare przysłowie mówi, ale zobaczyć zawsze można. Lepiej wiedzieć co na rynku, bo nie wiadomo co się kiedy, komu przyda.. :D
egpp forum

pewnie, że lepiej. informacje zawsze są potrzebne, tym bardziej w tym teraz czasie, gdzie przez covida wszystko się likwiduje, albo zawiesza. Można szukać sobie informacji w Internecie, ale i można tez na takich platformach jak egpp. Oceny mają pochlebne, więc chyba coś w tym jest..
Ocena business ania

o covidzie, czy o innych różnych bieżących sprawach sa tu ważne informacje. ja się dowiedziałam bardzo ważnych informacji na temat tarcz i pomocy dla przedsiębiorców, bo gdzie indziej szukałam i też dzwoniłam, ale żadnych konkretów nigdy nie było. Tu było wszystko czarno na białym opisane co i jak, wraz z linkami gdzie się trzeba i do kogo zwrócić w tej sprawie.
ODPOWIEDZ